Kancelaria Adwokacko-Radcowska

Adwokat Damian Słomski, Radca prawny Anna Trojnar-Słomska

Oferta

Aktualności

Współpraca

O Kancelarii

ADWOKAT DAMIAN SŁOMSKI - Partner Kancelarii

Adwokat Damian Słomski ukończył z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego w Opolu (tytuł pracy magisterskiej: „Wadliwość oświadczenia woli o zawarciu małżeństwa w prawie polskim a wadliwość zgody małżeńskiej w prawie kanonicznym”). Ponadto ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku Administracja na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego w Opolu (tytuł pracy licencjackiej: „Przeszkody małżeńskie w prawie polskim i w prawie kanonicznymi”) oraz z wyróżnieniem studia drugiego stopnia na kierunku Europeistyka na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej w Opolu (tytuł pracy magisterskiej: „Nabywanie nieruchomości przez cudzoziemców w Polsce w okresie transformacji”). W latach 2013-2015 odbywał aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Katowicach, którą zakończył uzyskaniem pozytywnego wyniku z egzaminu adwokackiego.

Adwokat Damian Słomski posiada doświadczenie w zakresie świadczenia pomocy prawnej, udzielania porad prawnych oraz sporządzania opinii prawnych, przygotowania projektów pism, pism procesowych, projektów umów oraz innych dokumentów. W trakcie aplikacji adwokackiej zastępował adwokatów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz organami państwowymi. Niezbędne doświadczenie zdobywał również poprzez pomoc przy obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz jednostki samorządu terytorialnego.

Adwokat Damian Słomski, w czasie studiów prawniczych oraz aplikacji adwokackiej, angażował się w różnorodne przedsięwzięcia pozwalające pogłębić jego wiedzę oraz doświadczenie, do których należy zaliczyć między innymi:

 

RADCA PRAWNY ANNA TROJNAR-SŁOMSKA - Partner Kancelarii

Radca prawny Anna Trojnar-Słomska ukończyła aplikację radcowską w Katowicach, a obecnie jest wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach.

Radca prawny Anna Trojnar-Słomska ukończyła studia prawnicze z wyróżnieniem Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego w Opolu (tytuł pracy magisterskiej: "Prawo do pogrzebu i pochówku w świetle prawa kanonicznego i polskiego"). Ponadto ukończyła studia pierwszego stopnia na kierunku Administracja na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego w Opolu (tytuł pracy licencjackiej: "Prawnokarna ochrona wolności sumienia i wyznania w Polsce w latach 1918-2008") oraz studia drugiego stopnia na kierunku Europeistyka na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej w Opolu (tytuł pracy magisterskiej: "Pomoc publiczna jako integralny komponent polityki konkurencji w Unii Europejskiej").

Radca prawny Anna Trojnar-Słomska już w trakcie odbywania aplikacji zdobywała doświadczenie w świadczeniu kompleksowej pomocy prawnej klientom indywidualnym, przedsiębiorcom i podmiotom nieprowadzącym działalności gospodarczej. Świadczenie pomocy polegało na udzielaniu porad prawnych, opracowywaniu opinii prawnych, pism procesowych, sporządzaniu i opiniowaniu umów oraz innych dokumentów. Ponadto rozwijała swoje umiejętności z powodzeniem biorąc udział w Konkursach Arbitrażowych Lewiatan w Warszawie i uzyskując III miejsce w kategorii Najlepszy pozew z zakresu problematyki odnawialnych źródeł energii oraz inwestycji realizowanych metodą project finance.

W czasie studiów Radca prawny Anna Trojnar-Słomska brała udział w dodatkowych przedsięwzięciach:

Działalność studencka na wielu płaszczyznach przyniosła jej nagrodę za III miejsce w Uczelnianym Etapie konkursu na najlepszego Studenta RP („Studencki Nobel 2012”)

Radca prawny Anna Trojnar-Słomska jest autorką i współautorką publikacji:

JOLANTA KOJ - obsługa Sekretariatu i wsparcie pracy Partnerów Kancelarii

 

 

 

powrót

Sensum, non verba spectamus

Patrzymy na sens, a nie na słowa.

Kancelaria Adwokacko-Radcowska Słomski, Trojnar-Słomska Sp.p.

ul. Rynek 15, 44-200 Rybnik

+48 731 977 766 Zapytaj nas ONLINE!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.